Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/jose/public_html/include/config.php on line 5
XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti w Warszawie

Konkursy

Wyniki III etapu Ameryka mówi po hiszpańsku - Chile
Konkurs „Ameryka mówi po hiszpańsku”
dodano 3.04.2019 13:13
Informacja dotycząca punktu 6. regulaminu Konkursu:
W pkt. 6 regulaminu informujemy uczestników o tym, że uczeń lub zespół przedstawia pracę pod postacią dziennika w formie bloga z wykorzystaniem technik audio/video, w formacie umożliwiającym publikację na stronie internetowej organizatora konkursu.
Oznacza to dowolność wyboru formatu pod warunkiem możliwości jego opublikowania (również poprzez odnośnik) na stronie www organizatora.
4. edycja konkursu wiedzy o Ameryce Łacińskiej „Ameryka mówi po hiszpańsku” pod Honorowym Patronatem Ambasady Republiki Chile, Biura Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii, Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego CESLA oraz Mazowieckiego Kuratorium Oświaty*
* „Objęcie patronatem niniejszego konkursu przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty nie oznacza wpisania tego przedsięwzięcia w wykaz zawodów wiedzy, artystycznych i sportowych, organizowanych przez kuratora oświaty lub inne podmioty działające na terenie szkoły, które mogą być wymienione na świadectwie ukończenia szkoły”.
Ameryka mówi po hiszpańsku – Chile.
dodano 4.12.2018 11:15
To już 4. edycja konkursu „Ameryka mówi po hiszpańsku”, tym razem pod Honorowym Patronatem Ambasady Republiki Chile, Biura Radcy ds. Edukacji Ambasady Hiszpanii, Centrum Studiów Latynoamerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego CESLA oraz Mazowieckiego Kuratorium Oświaty. Po raz pierwszy konkurs odbędzie się w trzech kategoriach:
1. III klasy gimnazjalne
2. Klasy VII i VIII szkół podstawowych
3. Klasy I-II licealne

Nagrody rzeczowe, wyjazdy do Hiszpanii na kursy językowe czekają na CIEBIE!
Regulamin i karta zgłoszenia

Godło polski

Informacje

Biuletyn informacji publicznej
Logo złote liceum perspektywy Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XXII LO z Oddz. Dwujęz. im. Jose Marti w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2020 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2020”.

Godło WAT Dnia 3 czerwca 2019 r. XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Marti nawiązało współpracę z Wojskową Akademią Techniczną.


Perspektywy tarcza XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí zajęło 22. miejsce w rankingu 25-lecia liceów warszawskich. Otrzymaliśmy z rąk Pani Prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz na pamiątkę emblemat w formie tarczy, który został już umieszczony na budynku szkoły.


Certyfikat Szkoły Pozytywnego Myślenia W ubiegłym roku szkolnym XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí realizowało projekt Szkoła Pozytywnego Myślenia współfinansowany przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach środków Narodowego Programu Zdrowia oraz ze środków własnych Instytutu Edukacji Pozytywnej. Przyznano nam status Szkoły Myślenia Pozytywnego
Konkurs Josesong

Łamigłówki
Organizujemy konkurs łamigłówek logicznych:

Logo łamigłówek
Kolejny rok bierzemy udział w Programie Społecznym "Szkoła bez Przemocy"

Szkoła bez przemocy
biblioteka szkolna
W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie klas pierwszych i drugich prowadzonych przez panią Małgorzatę Kafarowską oraz panią Annę Szewczyk korzystają z programu Insta.Ling , który uznawany jest za innowacyjny sposób optymalizacji nauki słownictwa. Program cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów