Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/jose/public_html/include/config.php on line 5
XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti w Warszawie


Prosimy o przynoszenie dokumentów w koszulkach

Rekrutacja

UWAGA KANDYDACI PRZYJĘCI DO LICEUM
Kandydaci, którzy zostali zakwalifikowani do XXII Liceum Ogólnokształcącego z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí, w celu potwierdzenia woli nauki w naszej szkole są zobowiązani przynieść w dniach od 6 lipca (od godz. 12:00) do 12 lipca (do godz.10:00) 2018 r. następujące dokumenty:
1. oryginał świadectwa ukończenia gimnazjum,
2. oryginał zaświadczenia o wynikach egzaminu gimnazjalnego,
3. kwestionariusz kandydata
4. klauzule o przetwarzaniu danych osobowych,
5. kserokopię aktu urodzenia,
6. 2 legitymacyjne zdjęcia podpisane imieniem, nazwiskiem, klasą,

Podanie o przyjęcie oraz klauzula o przetwarzaniu danych osobowych, do XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi w rekrutacji uzupełniającej - w przypadku wolnych miejsc oraz o przeniesienie do innej klasy kandydata przyjętego do szkoły.

WSZYSTKIE DOKUMENTY PROSIMY SPAKOWAĆ W JEDNĄ „KOSZULKĘ”.
Kartę zdrowia należy dostarczyć we wrześniu pielęgniarce szkolnej.
Niedostarczenie dokumentów w wymaganym czasie oznacza rezygnację z nauki w XXII Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí.
3 września 2018 r., po uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się test poziomujący z języka angielskiego (obecność obowiązkowa).

Formularz WF
>>>> Prezentacja z dnia otwartego 11.04.2018 <<<<
W środę 20 czerwca o godz. 9:00 odbędzie się sprawdzian umiejętności językowych w dodatkowym terminie dla kandydatów, którzy z uzasadnionych powodów nie przystąpili do egzaminu 24 maja br. oraz dla kandydatów, którzy dokonali zmiany wyboru szkół/oddziałów i po raz pierwszy wybrali klasę dwujęzyczną w naszej szkole.
Dzień otwarty dla kandydatów do naszego liceum odbędzie się 11 kwietnia 2018 r. o godzinie 18:00.
Proponujemy następujące rozszerzenia w pięciu klasach pierwszych:
1A. język angielski, matematyka, fizyka
1B. matematyka, geografia, wiedza o społeczeństwie
1C. język angielski, biologia, chemia
1D. matematyka, biologia, chemia
1H. język hiszpański dwujęzyczny, język polski, geografia, kultura Hiszpanii

ZAPRASZAMY!
progi 2018
Do przeglądania materiałów potrzebny jest program Adobe Acrobat Reader.
Godło polski

Informacje

Biuletyn informacji publicznej
Logo złote liceum perspektywy Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti w Warszawie jest wśród 1000 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł "Złotej Szkoły 2019".

Perspektywy tarcza XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí zajęło 22. miejsce w rankingu 25-lecia liceów warszawskich. Otrzymaliśmy z rąk Pani Prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz na pamiątkę emblemat w formie tarczy, który został już umieszczony na budynku szkoły.


Pedagog
Konkurs Josesong

Organizujemy konkurs łamigłówek logicznych:

Logo łamigłówek
Kolejny rok bierzemy udział w Programie Społecznym "Szkoła bez Przemocy"

Szkoła bez przemocy
biblioteka szkolna
W roku szkolnym 2018/2019 uczniowie klas pierwszych i drugich prowadzonych przez panią Małgorzatę Kafarowską oraz panią Annę Szewczyk korzystają z programu Insta.Ling , który uznawany jest za innowacyjny sposób optymalizacji nauki słownictwa. Program cieszy się dużym zainteresowaniem uczniów