ZJAZD ABSOLWENTÓW na 75-lecie liceum!

75 lat Jose Jubileusz logo

Serdecznie zapraszamy Absolwentów naszego liceum, a także Nauczycieli, którzy należą i należeli do naszego Grona Pedagogicznego na spotkanie po latach, które odbędzie się 16 kwietnia 2021 roku (w godz. 15:00-19:00) w murach szkoły przy ulicy Staffa 111 w Warszawie.

Mamy nadzieję, że będzie to wyjątkowe wydarzenie, w trakcie którego będą Państwo mieli okazję spotkać swoich dawnych nauczycieli, dawne koleżanki, dawnych kolegów ze szkolnej ławki oraz dawnych wychowanków. Zobaczą też Państwo, jak się zmieniło nasze liceum, odkąd je Państwo opuścili.

Bardzo prosimy o przekazywanie informacji o naszym spotkaniu do swoich koleżanek i kolegów.

Jeśli chcą włączyć się Państwo w przygotowanie naszego jubileuszowego spotkania, zapraszamy do kontaktu: 75lecie.josemarti@gmail.com

Spotkajmy się po latach!

Do zobaczenia!