Finał IV MUM

Wielki Finał

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom Wielkiego Finału.

Z ogromną przyjemnością publikujemy listę zwycięzców.

  • W kategorii „Młodzicy”:
    • 1. Pawlata Mateusz – Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina w Płocku
    • 2. Jaźwińska Milena – Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego  w Warszawie
    • 3. Baron Maja – Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
    • 3. Bereza Daniel – Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego  w Warszawie
    • 5. Rutkowski Artur – Szkoła Podstawowa nr 46 im. Stefana Starzyńskiego w Warszawie
    • 6. Kozłowski Bartosz – Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego  w Warszawie
    • 7. Marczuk Aleksandra – Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a w Warszawie
    • 8. Kowalczyk Mikołaj – Szkoła Podstawowa nr 293 im. Jana Kochanowskiego  w Warszawie
    • 9. Smoleński Franciszek – Niepubliczna Szkoła Podstawowa im. Juliusza Verne’a w Warszawie
    • 10. Reszczyński Jacek – Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina w Płocku
  • W kategorii „Juniorzy”:
    1. Mierzanowska Weronika – XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie
    2. Balcer Aurelia – XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie
    3. Szczerbińska Hanna – XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie
    4. Szczurek Adela – XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie
    5. Janusz Aleksandra – XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí
    6. Kilijańczyk Krzysztof – XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí
    7. Kupecki Maciej – Szkoła Podstawowa nr 307 im. Króla Jana III Sobieskiego
    8. Ejsmont Gabriela – II Liceum Ogólnokształcące im. Gustawa Gizewiusza w Giżycku
    9. Rajkowski Rafał – Szkoła Podstawowa nr 21 im. Fryderyka Chopina w Płocku
    10. Ruszkowski Karol – Szkoła Podstawowa nr 217 z Oddziałami Integracyjnymi im. Obrońców Radiostacji AK w Rembertowie
  • W kategorii „Seniorzy”:
    • 1. Kępczyński Piotr – XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie
    • 2. Bobowicz Kacper – XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie
    • 3. Topolski Wiktor – VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie
    • 4. Wiśniewski Antoni – XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie
    • 5. Kozieł Karolina – XXII Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. José Martí
    • 5. Ciesielski Michał – VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie
    • 7. Muszyński Miłosz – VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie
    • 8. Soboński Daniel – XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie
    • 9. Majewski Piotr – XIV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Staszica w Warszawie
    • 10. Rymarski Jakub – VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV w Warszawie
  • W kategorii „Dorośli”:
    1. Bernacik Magdalena
    2. Działak Sylwia
    3. Twardo Kamil
    4. Kostyk Anna
    5. Jaros Kinga
    6. Kupecka Agnieszka
    7. Janowska Karina
    8. Szymańska Agnieszka
    9. Kazimierczyk Anna
    10. Kabulska Maja

Przebieg finału

SOBOTA 30 V:

NIEDZIELA 31 V:

Za każdy poprawnie zakodowany symbol A, B, C otrzymasz 1 pkt. Dodatkowo za poprawnie zakodowane wszystkie 3 symbole z jednego zadania otrzymasz 2-punktowy bonus, więc za każde zadanie możesz zdobyć 5 pkt.

One Comment on “Finał IV MUM”

Comments are closed.