Dzień patrona

Jose Marti Art

W tym roku nasza szkoła obchodzi 168. rocznicę urodzin swojego patrona – pisarza, dziennikarza i eseisty – José Martí. Aby upamiętnić ten dzień, jak co roku chcieliśmy zorganizować wielką fetę, ale niestety sytuacja pandemiczna w kraju uniemożliwiła nam to. Nie chcielibyśmy, żeby taka okoliczność przeszła bez echa, dlatego też w poniższej galerii mogą Państwo obejrzeć nagrania wideo, zdjęcia oraz inne materiały przygotowane przez uczniów naszej szkoły na przestrzeni lat. Jednocześnie mamy nadzieję, że w kolejnym roku szkolnym uda nam się zorganizować spotkanie w tradycyjnej formie i będziemy mieli zaszczyt gościć Państwa w naszej szkole. Obchody Dnia Patrona od zawsze były ważnym elementem życia społecznego naszego liceum, dlatego na pewno będziemy kontynuować tę tradycję w kolejnych latach.

Dzień patrona na przestrzeni lat: