Projekt ŁOWCY WSPOMNIEŃ

Dzięki zaangażowaniu p. dr Beaty Romanik (lekarza w jednej z bielańskich przychodni), reżyser p. Moniki Grzybowskiej, muzyka p. Roberta Lipki oraz nauczycieli p. Justyny Mulawy i p. Davida Vargasa  rozpoczęliśmy w naszymi liceum  projekt  ŁOWCY WSPOMNIEŃ . Projekt ma na celu nawiązanie współpracy międzypokoleniowej (młodzież – seniorzy) i rozwinięcie umiejętności z zakresu reżyserii filmów i tworzenia muzyki.
Projekt Łowcy wspomnień uzyskał dofinansowanie z UD Bielany i  obejmował 2 warsztaty:

 WARSZTATY MUZYCZNE 18.06. 2024r.  – prowadzący : muzyk i kompozytor p. Robert Lipka. Celem warsztatu była edukacja muzyczna, emisja głosu i przybliżenie znajomości piosenek z okresu międzywojnia. Plan na przyszły rok szkolny to stworzenie wraz z zespołem Wrzawa pokazu muzycznego retro piosenek w studiu na Bemowie oraz koncert jeszcze w 2024r. O konkretnym terminie poinformujemy później -ale już zapraszamy do uczestnictwa w tym międzypokoleniowym przedsięwzięciu 🙂
WARSZTATY FILMOWE – 19.06.2024r.  prowadząca : reżyser p. Monika Grzybowska. Celem warsztatu było nabycie umiejętności z podstaw filmowania oraz nakręcenie krótkich filmików z seniorami . Efekty pracy pokażemy już wkrótce.