UWAGA KANDYDACI!

Wnioski w rekrutacji do szkół ponadpodstawowych można składać do najbliższej środy (27 maja) najpóźniej do godziny 16.00. Wniosek można złożyć drogą elektroniczną przez elektroniczny system wspomagania rekrutacji – https://rekrutacje-warszawa.pzo.edu.pl/ – z użyciem podpisu elektronicznego. Wydrukowany i podpisany wniosek można również złożyć osobiście wyłącznie w szkole pierwszego wyboru.