Addvantage Partner Institution

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2021/2022 nasze liceum rozpoczęło współpracę z British Council przy przeprowadzaniu egzaminów Cambridge English Qualifications: B2 First (FCE), C1 Advanaced (CAE) oraz C2 Proficiency.

W wyniku współpracy, szkoła przystąpiła do programu partnerskiego Addvantage Starter, który daje naszym uczniom wiele korzyści, np. możliwość zapisania się na egzaminy za pośrednictwem szkoły, pomoc w przygotowaniu się do egzaminów w trakcie zajęć dodatkowych, dostęp do materiałów czy egzaminacyjnej platformy internetowej  British Council  Learn English  Exams. Uczniowie, którzy chcieliby zapisać się na egzamin IELTS mogą również wziąć udział w lekcji pokazowej o IELTS.

Przedstawiciele szkoły, koordynatorzy programu to nasi angliści: Małgorzata Kafarowska, Monika Olizarowicz-Strygner, Krzysztof Rogucki i Anna Szewczyk.