Addvantage Partner Institution

W roku szkolnym 2021/2022 nasze liceum rozpoczęło współpracę z British Council przy przeprowadzaniu egzaminów Cambridge English Qualifications: B2 First (FCE), C1 Advanaced (CAE) oraz C2 Proficiency.

Dzięki zaangażowaniu naszych nauczycieli oraz uczniów, w obecnym roku szkolnym utrzymujemy awans z poziomu Addvantage Starter do Addvantage STANDARD, który przynosi wiele korzyści zarówno nauczycielom, jak i uczniom. Bieżąca edycja programu została przygotowana we współpracy z wieloletnimi Partnerami British Council, tj. Cambridge University Press oraz Cambridge Assessment English.

Program partnerski Addvantage STANDARD daje uczniom naszej szkoły możliwość zapisania się na egzaminy za pośrednictwem szkoły, pomoc w przygotowaniu się do egzaminów w trakcie zajęć dodatkowych, dostęp do materiałów czy egzaminacyjnej platformy internetowej  Exams Preparation Online Support oraz udział w lekcji pokazowej o egzaminach Cambridge English Qualifications . Uczniowie, którzy chcieliby zapisać się na egzamin IELTS mogą również wziąć udział w lekcji pokazowej o IELTS.

Przedstawiciele szkoły, koordynatorzy programu to nasi angliści: Monika Olizarowicz-Strygner,  Anna Szewczyk i Małgorzata Kafarowska.