Grono pedagogiczne

Dyrektor szkoły Zbigniew Ślęzakowski

Wicedyrektor szkoły Katarzyna Ferszt, Grażyna Kwiatkowska

Język polski                     Język angielski
 Aneta Chodowiec                  Barbara Bidzińska
 Agnieszka Kucharczyk             Małgorzata Kafarowska
 Aneta Marczewska                 Aleksandra Kotulska
 Agnieszka Sawa                   Monika Olizarowicz-Strygner  
 Anna Suska-Rydz                  Krzysztof Rogucki  
 Zbigniew Ślęzakowski             Agnieszka Rosa  
                                  Anna Studniarek  
                                  Anna Szewczyk 
Język niemiecki                  Język hiszpański
  Krystyna Szymczak               Agnieszka Bywalec   
  Piotr Żurawski                  Aleksandra Błaszkiewicz-Wolska
                                  Rebeca Lema Martinez 
                                  Zuzanna Mędrzycka 
                                  David Vargas Vargas  
                                  Sandra Zaleska   
                                  
Historia                         Wiedza o społeczeństwie
 Arkadiusz Majewski               Joanna Kura
 Mariusz Nawrocki                 Arkadiusz Majewski 
 Łukasz Popielarski               Mariusz Nawrocki
 Agnieszka Żuberek                Agnieszka Żuberek  
Matematyka                       Wychowanie fizyczne
 Krystyna Fałda                   Marek Krawczyk
 Renata Gołębiowska               Michał Łoniewski
 Grażyna Kwiatkowska              Kamila Staniszewska
 Katarzyna Łazuga-Podgajna        Andrzej Stefanek
 Urszula Modzelewska              Monika Wołkow
 Monika Ormaniec                  Grażyna Zajkowska
 Rafał Stężycki                   Małgorzata Zalewska         
 Izabela Śliwińska
 Jolanta Zawalska   
                                   
Kultura Hiszpanii                Literatura hiszpańska
 Khalid el Laham Marcos           Rebeca Lema Martinez 
Fizyka                           Biologia
  Krzysztof Jaskułowski           Izabela Bem
  Renata Smolarkiewicz            Joanna Bernat 
                                  Adrianna Grąbczewska 
Informatyka                      Chemia
 Kamil Kawęcki                    Katarzyna Ferszt
 Sofiia Sokolova                  Maciej Nowak
                                  Leszek Sęktas
                                  Rafał Stężycki                                  
                                  Sebastian Szymczak   
Religia                          Geografia
 Justyna Mulawa                   Danuta Gańska-Wissuwa
                                  Agata Fijałkowska
Historia i teraźniejszość        Psycholog
 Joanna Kura                      Anna Iwańczuk
 Arkadiusz Majewski
 Mariusz Nawrocki 
 Agnieszka Żuberek
                                  
Podstawy przedsiębiorczości      Edukacja dla bezpieczeństwa
 Joanna Kura                      Andrzej Stefanek

Pedagodzy                        Pedagog specjalny
 Ewa Piwoni                       Małgorzata Kucharska-Szydelska
 Lucyna Roch                      

Plastyka                         Biblioteka  
 Anna Wachaczyk                   Anna Koc 
                                  Grażyna Zagórska